Yogavila Podložka na jógu - MANDALA, modrá

Yogavila Podložka na jógu - MANDALA, modrá
Yogavila Podložka na jógu - MANDALA, modrá Yogavila Podložka na jógu - MANDALA, modrá
Výrobce: Yogavila
Kód produktu: yv_003
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 690,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Protiskluzová podložka na jógu o rozměru 182 x 62 x 0,6 cm, potisk Mandala 

Modrá podložka je vhodná pro lehčí formy jógy, meditace i kempink. Při cvičení vinyása ashtangy jógy, kde se provádí čatarangy s přetáčením prstů u nohou, může dojít časem k vydrolování materiálu. Pro tento typ jógy doporučujeme béžové varianty podložek. Čakry jsou umístěny do středové části podložky. To Vám může sloužit jako kontrola pro správné provedení stojných pozic.

Mandala znamená v sanskrtu kolo. Je to harmonické spojení kruhu a čtverce nebo obdélníku, kde kolo je symbolem nebe, transcedence, vnějších sil a nekonečna, kdežto čtverec (obdélník, v našem případě podložka) představuje vnitřní síly, to, co je spojené s člověkem a zemí. Oba obrazce spojuje centrální bod, který je zároveň počátkem i koncem celého systému. Její tvorbu znalo mnoho starých národů, např. Řekové, Indové a vynikající mandaly staví také Tibeťané z obarveného písku. Pomocí trychtýřovitých nástrojů zvaných čhagpur na zemi vysypávají barevný obrazec, obvykle kruhového tvaru, který je symbolickým znázorněním buddhistické představy vesmíru. Krátce po té, co je mandala po několikadenní práci dokončena, je na znamení pomíjivosti a věčného koloběhu života i smrti zničena. Písek je smeten na hromadu a rozprášen ve větru nebo vhozen do řeky. Existují různé druhy mandal – očišťující, posilující určité vlastnosti či jednotlivé oblasti lidského života. Věříme, že s naší mandalou si užijete příjemné cvičení, ke kterému se budete vždycky rádi vracet, a díky kterému rozprášíte všechno, co by Vás ještě mohlo trápit.

Složení: protiskluzová pěnová hmota

Výhody: lehká, skladná, pohodlná

Péče: omyvatelná vodou, NEŽDÍMAT, NESUŠIT V SUŠIČCE NA PRÁDLO, vysušit ručníkem a poté podložku nechat vyschnout ve vodorovné poloze.

Přee prvním použití je vhodné utřít podložku jarovou vodou k odstranění mastnějšího povrchu nutného k potisku podložky.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: karimatka, mandala

Diskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek