AKCE Difusér Base a bio esenciální olej Damašská růže 10ml

AKCE Difusér Base a bio esenciální olej Damašská růže 10ml
Výrobce: Ecomaat
Kód produktu: maat05
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 2 478,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Nature7 Aroma difuzér BASE

Zvlhčovač vzduchu s difuzérem vyrobený z přírodního bambusového dřeva. Aromatizuje a zvlhčuje vzduch kombinací účinků vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky. Aroma difuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru.

Bez přidání esenciálního oleje vám aroma difuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Postačí pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.

Díky neutrálnímu designu z bambusového dřeva stylově doplní vybavení všech obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod. Do horní misky difuzéru může položit květiny, okvětní lístky nebo okrasné kameny. Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí.

Používejte vždy kvalitní oleje. Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit. Například bolestí hlavy apod.

Během provozu aroma difuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit světelné efekty, které vytvoří ve vašem pokoji velmi příjemné prostředí a navodí relaxační atmosféru. Aroma difuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aroma lampách). Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.

Obsluha aroma difuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje a přístroj zapnete stiskem tlačítka. Aroma difuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Dalšími stisky můžete nastavit různé barvy v intenzivnější nebo světlejší verzi, které zůstanou nastaveny během provozu přístroje, dokud je nezměníte.

Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aroma difuzér sám vypne.

  •  

Rosa damascena růžový bio esenciální olej 10ml

Vůně: Citronově svěží s různými nuancemi prášku, ženská, čistá, intenzivně romantická, tóny dřeva nebo ovoce

Organický olej z damašské růže, vyrobený z okvětních lístků bulharské rostliny Rosa Damascena, poskytuje skvělý prostředek pro péči o pleť. Vykazuje definitivní relaxační a anti-ageingové vlastnosti tím, že stimuluje regeneraci poškozených tkání a také nabízí antiseptické a protizánětlivé vlastnosti.

Jedna kapka růžového oleje na obličej nebo tělo, tento organický olej dodává pokožce pocit luxusu:

elasticita při hojení
restaurování
omlazující
hydratuje tím nejjemnějším způsobem
 

Aplikace tohoto organického esenciálního oleje odstraňuje ztvrdlou pokožku, vyrovnává tón a texturu pokožky a také působí na akné a jizvy po ráně. Projevuje příznivý vliv na nervový systém tím, že normalizuje fyziologické funkce organismu.

Certifikace USDA NOP 100% organické

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: esenciální, eterický, damasska ruze

Diskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek