AKCE Difusér Snow a bio esenciální olej Borovice lesní 10ml

AKCE Difusér Snow a bio esenciální olej Borovice lesní 10ml
Výrobce: Ecomaat
Kód produktu: maat06
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 1 084,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Nature7 Aroma difuzér SNOW - mléčné sklo

Zvlhčovač vzduchu s difuzérem vyrobený z mléčného skla. Aromatizuje a zvlhčuje vzduch kombinací účinků vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky. Aroma difuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru.

Bez přidání esenciálního oleje vám aroma difuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Postačí pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.

Díky neutrálnímu designu z mléčného skla stylově doplní vybavení všech obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod. Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí.

Používejte vždy kvalitní oleje. Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit. Například bolestí hlavy apod.

Během provozu aroma difuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit světelné efekty, které vytvoří ve vašem pokoji velmi příjemné prostředí a navodí relaxační atmosféru. Aroma difuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aroma lampách). Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.

Obsluha aroma difuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje a přístroj zapnete stiskem tlačítka. Aroma difuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Dalšími stisky můžete nastavit různé barvy v intenzivnější nebo světlejší verzi, které zůstanou nastaveny během provozu přístroje, dokud je nezměníte. Barevné světlo procházející mléčným sklem vytváří příjemný světelný efekt.

Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aroma difuzér sám vypne.

  •  

Borovice lesní bio esenciální olej 10ml

Pinus silvestris Borovice lesní Bio esecniální olej z Bulharska

Aroma: silná a svěží pryskyřičná vůně

Čistý organický esenciální olej z borovice lesní (Pinus silvestris) stimuluje, osvěžuje a pročišťuje. Silné antiseptikum, které podporuje dýchací funkce, lze přidat do koupelových van ke zmírnění nervové únavy.

Má aktivní prohřívací a stimulační účinky na cirkulaci tělesných tekutin.

Esenciální olej z borovice lesní také znatelně posiluje vlasy a zvyšuje jejich pružnost, kožní záněty také zklidňují a zklidňují.

Certifikace USDA NOP 100% organické

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: esenciální, eterický, borovice

Diskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek