Škrabka na jazyk s plastovými úchytkami

Škrabka na jazyk s plastovými úchytkami
Výrobce: DNM
Kód produktu: ayu003
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 89,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Podle starých lékařských spisů má odstraňování povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak jako například čištění zubů. Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce. Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocnění v trávícím ústrojí a v dutině ústní. Tato škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.

OBLASTI, KDE ČIŠTĚNÍ JAZYKA SEHRÁVÁ DŮLEŽITOU ÚLOHU:

1. Zapáchající dech

Zápach z pst je způsobený především bakteriemi na jazyku. Předpokládalo se, že čištěním zubů se udržují zdravé dásně doshují svěží dech. Ve skutečnosti je to jazyk, který je důležitý, protože čištěním zubů se snižuje zápach dechu o 25% a čištěním jazyka se snižuje zápach dechu o 75%.

2. Zubní plak
Některé nedávné vědecké studie ukázaly, že mikroorganismy nacháhející se v horní části jazyka jsou možným zdrojem bakterií zubního plaku. Proto pravidelné čištění jazyka uchovává jazyk čistý a růžový, ale také přispívá ve velké míře k redukci zubního plaku.

3. Degustace
Naše chuťové buňky jsou složité struktury, předávají pocity chuti do mozku. Existují chemické látky v potravinách, které musí být rozpuštěné ve slinách dřív, než budou moci vstoupit do chuťových pohárků a stimulovat nervová zakončení. Tyto chuťové buňky nereagují správně, pokud je jazyk zanesený a my poté ztrácíme chuť na jídlo. Pokud je jazyk čistý, jsm schopni posítit jemné chuťě.

4.Zdraví
Jazyk je vždy považovaný za klíčový ukazatel onemocnění. Slouží jako diagnostický prostředek na indikaci mnohých zdravotních problémů. Čistý růžový jazyk je považovaný za ukazatel dobrého zdraví.


Výhody čistění jazyka
1. Odstraňuje toxiny a bakterie jazyka, které způsobují nepříjemný zápach z úst a problémy v ústní dutině
2. Masíruje chuťové pohárky a zlepšuje chuť
3. Odstraňuje povlak z jazyka a redukuje zubní platk.
 

Jak používat škrabku na jazyk:


Aplikujte při ranní hygieně. Škrabku uchopíme za konce oběma rukama a zaobleným koncem škrbky jemně stáhneme povlak od kořeně jazyka až po jeho špičku. Několikrát zopakujeme dle potřeby. Po té škrabku očistíme vodou a osušíme

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: skrabka na jazyk, ústní, ajurve, detox

Diskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek