Karafa ViaHuman 1,4l RUSTICAL OAK WOOD & CRYSTALS

Karafa ViaHuman 1,4l RUSTICAL OAK WOOD & CRYSTALS
Karafa ViaHuman 1,4l RUSTICAL OAK WOOD & CRYSTALS Karafa ViaHuman 1,4l RUSTICAL OAK WOOD & CRYSTALS
Výrobce: ViaHuman
Kód produktu: vh24
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 6 990,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Elegantní křivky kaskádovitého tvaru karafy jsou kreativně kombinovány s  levanduli a bylinkami v dolní části karafy,které jsou pro zachování svěžího vzhledu a barevnosti ošetřeny speciální lyofilizační metodou.

Výsledný záměr provence vzhledu karafy je dosažen díky dřevěnému dnu v  s gravírovaným květinovým motivem  opatřeným několika vrstvami speciálního nátěru  s patinovým efektem.

Tato karafa se snadno začlení do rukopisu provence designu, stane se jeho přirozenou součástí a současně ozdobou .

Ve výsledku, je tato výhradně ručními technikami vytvořená karafa,

kombinací  přírodního a současně luxusního vzhledu i vysoké účinnosti v revitalizaci vody.

 

Obklopit se a používat kvalitní a krásné věci má svůj význam při každodenním fungování. Ať už pracujeme, jíme, hrajeme si, tvoříme nebo odpočíváme je voda jednou z těch nejzásadnějších věcí, které vás ovlivňují. To je jakési motto, kterým se snažíme ve své práci řídit.

 

Emoto a proč karafu ViaHuman?

Teď informace, možná pro někoho nové, které známe více než deset let a denně se nám potvrzují. Voda  má schopnost měnit strukturní uspořádání svých molekul – tkz. klastrů a do těchto uspořádání ukládat informace. Paměť vody, názorně popsal svou prací japonský vizionář Masaru Emoto. U ledových krystalů Masaru Emota je vidět obrovský rozdíl  u vody z řádu v porovnání s vodou z přírodních zdrojů. Změny, které voda prodělá,než se dostane k naší vodovodní baterii jsou zarážející, přestože je vlastně také původně čerpána z přírodního zdroje. Působení přírody jistě nelze nikdy zcela nahradit. Harmonizací rozumíme procesy, které mají za cíl přiblížit energetickou hodnotu a strukturu vody z řádu na úroveň přírodní pramenité vody. Zajímavé jsou změn,které se s krystaly vody staly, když byla voda vystavena nějakému zdroji informace, vibrace, nebo energie. Smyslem naší karafy je vodu změnit a obnovit její energii tak,  aby byla ideálně přijímána buňkami živých organismů. Informační a energetická kvalita běžné kohoutkové vody se během několika minut v karafě změní a upraví podle těch vlivů, které karafa obsahuje..

Čím tato karafa ovlivňuje strukturu vody?

V  karafě jsou sladěny dva základní prvky ovlivňující vodu

  1. Je to tvar karafy, který je navržen v souladu s Fibonacciho posloupností
  2. Je to působení přírodních materiálů umístěných v „holbornu“ – tedy hlavní dolní části  karafy

Co je Fibbonacciho posloupnost?

Fibonacciho posloupností  se řídí uspořádání a sklon listů rostlin, semen slunečnic, šišek jehličnanů, rohů zvířat, ulit plžů nebo plodu ananasu. Je to zákonitost, která je v souladu se základy stavební geometrie živých organismů a je známá také jako Zlatý řez. Voda tuto informaci do sebe načítá pobytem v karafě. Tvar  karafy ViaHuman je jedinečný. Všechny vzájemné poměry  jednotlivých stupňovitých částí karafy vycházejí z číselné řady Fibonacciho posloupnosti. Poměr následných čísel této posloupnosti je roven zlatému řezu. Tuto informaci voda načítá po nalití do karafy a dostává se díky tomu do stavu, který je informačně prospěšný pro člověka.

Působení křišťálu

připravujeme doplnění

Působení granátu

připravujeme doplnění

Dřevo a jeho význam podle feng shui

Spodní část dna karafy bylo potřeba potřeba uzavřít a řešení tohoto technického problému se stalo možností k vytvoření další přidané hodnoty pro energetizaci vody v karafě. Dřevo je fantastický přírodní materiál se specifickým významem. Dřevo jako element představuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost. Element, který patří k východu, jaru, ránu a dětství. Symbolizuje princip růstu, tendenci vyvíjet se, postupovat vpřed. Podporuje kreativitu, originalitu, změny, nadšení pro vše nové. Láká k další tvorbě a nabourává stereotyp a přísný řád. Do života a prostoru vnáší svěžest a dynamiku, flexibilitu, pocit lehkosti, svobody a rozmachu. Energie dřeva přináší štěstí, materiální úspěch a rozvoj. Energie dřeva je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Je důležitá pro růst, nové začátky a zdraví, zvyšuje vitalitu a udržuje fyzický rozvoj. Stejně jako vodní prvek, je energie dřeva živá a vyživující, vhodná pro podporu zdraví a pohody, doma i v kanceláři.

 

Všechny uvedené prvky karafy jsou zalité ve skle a jsou pevnou součástí karafy, nicméně voda je v přímém kontaktu pouze se sklem.K informačnímu přenosu dochází načítáním vody,podobně jako v homeopatii,kde je neustálým ředěním dosaženo toho,že se účinná složka nachází v léku pouze v charakteru informace.

Pro přepravu našich karaf jsme si nechali vyvinout sofistikovaný obal, který zaručí bezpečnou přepravu a má potřebnou certifikaci. Dále je součástí balení zátka z březového dřeva, která se umísťuje do hrdla karafy a zabraňuje prachu nebo jiným nečistotám vniknou do karafy. Při každodenním používáním karaf nás napadlo, že by bylo žádoucí přidat ke karafě další praktickou pomůcku. Jedná se o dřevěný podstavec z březového dřeva, který ochrání váš nábytek před mokrými „kolečky“ ze dna karafy a je i hezkým dřevěným doplňkem interiéru.

Fotografie produktů jsou ilustrativní, každý produkt je svým vzhledem originál, prakticky není možné vytvořit dvě naprosto stejné karafy. To je pro kompletní ruční výrobu charakteristické, a proto se karafy vzhledově v drobných detailech odlišují.

Doporučení k používání karafy ViaHuman oak wood & crystals

-před prvním použitím karafu vypláchněte vodou

-nevlévejte do karafy horké tekutiny, není vyrobena z varného skla a mohlo by dojít k prasknutí skla !!

-nevystavujte karafu  mrazu a teplotním šokům, mohlo by dojít k jejímu poškození

-nevystavujte  prázdnou karafu na slunce, materiál karafy  není vhodné po delší  dobu zahřívat, při naplnění karafy vodou,pak k přehřívání na slunci nedochází

-nevkládejte karafu do myčky a v žádném případě do  mikrovlnné trouby !!

-pro vyčištění postupujte tak, že do karafy nalijte lžíci octa nebo kyseliny citronové a dolijte vodou cca 50°C ,to znamená teplé z řádu, dlaní ucpete hrdlo a  obsah protřepejte. vápenatý povlak se uvolní,pro uvolnění přichycených nečistot lze použít kartáč na čištění láhví

-nepokládejte karafu horkou plotnu, nevystavujte karafu do kontaktu s plamenem

-každý karafa je vzhledem i složením jedinečná

-voda je energetizována již po 10.minutách po nalití do karafy

-doporučujeme ideálně naplnit karafu už večer pro ranní pití vody, dojde k celkovému uvolnění volného chloru, voda má pokojovou teplotu a je výborná pro ranní zavodnění organismu

– karafa je určena k harmonizaci pitné vody, upozorňujeme, že teplá voda z bojleru není považována za pitnou!

-karafu lze použít pro harmonizaci všech nápojů, které obsahují vodu – džusů,  smoothies, ledových čajů, ale také  piva nebo jako dekantér na víno.

-u vína naplňte karafu asi do výšky 3 cm a pravotočivým kroužením uvolňujte aroma a aktivujte pozitivní pravotočivý pohyb.

-nahodile se vyskytující  bublinky  a drobné nerovnosti  na skle karafy jsou charakteristické pro ruční výrobu a nemají vliv na účinnost karafy

-při používání protiprachové dřevěné zátky může být vnímáno  aroma dřeva v chuti vody , pokud vnímáte toto aroma jako nepříjemné – zátku nepoužívejte

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaDiskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek