ViaHuman POHÁR KRÁLOVSKÝ 0,3L

ViaHuman POHÁR KRÁLOVSKÝ 0,3L
ViaHuman POHÁR KRÁLOVSKÝ 0,3L
Výrobce: ViaHuman
Kód produktu: VHP6
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 3 990,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Tento pohár lze bez nadsázky pojmenovat jako “mužskou záležitost”

Je to výjimečný magický artefakt, královský grál, pohár vladaře, ryzí originál, silný i jemný současně. Energie poháru je pevná a hutná, sebejistá, mužně přitažlivá i empatická, silně ukotvená, rozhodná bez pochybností, je to energie, síla a vytrvalost  jangu.

Kombinací skla, kamenů a kreativity jsme vytvořili dominantní prvek na pracovní stůl muže, který je opěrnou sílou, rozhodným, moudrým i laskavým vůdcem.


Popis

Tento pohár byl navržen pro posílení vnitřní síly a jistoty. Při pocitech přílišného osobnostního rozvolnění, které se může projevovat apatií, melancholií, nerozhodností, problémem nastavení si hranice a podobných příznaků, bývá oslaben element jangové energie. Pohár spojuje několik prvků, které posilují jangovou energii – zemitost, šungit, hematit.

 

Krátce o paměti vody

Voda má schopnost měnit strukturní uspořádání svých molekul – tkz. klastrů a do těchto uspořádání ukládat informace. Paměť vody, názorně popsal svou prací japonský vizionář Masaru Emoto. Vystavoval vodu různým impulzům a fotil vzniklé krystaly. U ledových krystalů Masaru Emota je vidět obrovský rozdíl  u vody z řádu v porovnání s vodou z přírodních zdrojů. Změny, které voda prodělá, než se dostane k naší vodovodní baterii jsou zarážející, přestože je vlastně také původně čerpána z přírodního zdroje. Působení přírody jistě nelze nikdy zcela nahradit. Harmonizací rozumíme procesy, které mají za cíl přiblížit energetickou hodnotu a strukturu vody z řádu na úroveň přírodní pramenité vody. Smyslem našeho poháru je vodu ochránit a obnovit její energii ji tak, aby byla dobře přijímána buňkami živých organismů. Informační a energetická kvalita běžné kohoutkové vody se během několika minut v poháru změní.

Čím pohár ovlivňuje strukturu vody?

V  poháru jsou sladěny dva základní prvky ovlivňující vodu
1. Je to vnitřní kaskádovitý tvar poháru, který je navržen v souladu s Fibonacciho posloupností
2. Je to působení polodrahokamů

Zlatý řez neboli  Fibbonacciho posloupnost

Fibonacciho posloupností  se řídí uspořádání a sklon listů rostlin, semen slunečnic, šišek jehličnanů, rohů zvířat, ulit plžů nebo plodu ananasu. Je to zákonitost, která je v souladu se základy stavební geometrie živých organismů. Voda tuto informaci do sebe načítá pobytem v poháru.Tvar poháru ViaHuman je jedinečný. Jedná se vlastně o dvě sklenice v jednom poháru. Všechny vzájemné poměry  jednotlivých stupňovitých částí vnitřního tvaru  vycházení z číselné řady Fibonacciho posloupnosti. Poměr následných čísel této posloupnosti je roven zlatému řezu Pohár je řešen jako dvouplášťový, jsou to vlastně dvě sklenice v jednom, kdy vnitřní kaskádovitý tvar je energetizační a venkovní navržený tak, aby příjemně „seděl“ do ruky.

Šungit

Šungit je druh uhlíku nacházející se v přírodě jako jediný v negrafitovém strukturním uspořádání. Jedná se o neprůsvitný černý kámen. Jeho základním znakem je přítomnost seskupení ve tvaru pravidelného šestiúhelníku v jeho struktuře, které se nazývají fullereny. Tvar fullerenů je podobný krystalům přírodní vody. Jeho vliv na vodu je pozitivní a detoxikační. Ve formě výluhu fungují fullereny jako antioxidanty. Stáří šungitu je kolem 2 miliard let. Těží se v jediných nalezištích na světě v Karélii a díky jeho odlišnosti a jedinečnosti existují teorie o jeho mimozemském původu. Náleží elementu Země a ovlivňují jej planety Merkur, Venuše a Saturn. Nejvýrazněji působí na čakru kořenovou, sakrální a solar plexus. Šungit je velice vzácný a silný kámen. Významně působí jak na lidi, tak zvířata. Má schopnost ochraňovat, čistit, dobíjet energií, regenerovat a léčit vše živé, co se vyskytuje v jeho blízkosti.  Ochraňuje před elektromagnetickým zářením a pročišťuje napjatou atmosféru a konflikty.

Citrín

Citrín je účinný čistič a kámen vhodný pro regeneraci, který svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Zesiluje intuici. Chrání před zlem všeho druhu. Funguje jako systém včasného varování – máte dostatek času k reakci na vlastní obranu. Čistí čakry a ochraňuje auru.

Dodává sebedůvěru a potlačuje sebezničující sklony. Zabraňuje workoholismu, stresu vedoucímu k přehnanému utrácení, nadměrnému riskování a závislosti na hazardu.

Posiluje individualitu, zvyšuje motivaci, podněcuje tvůrčí schopnosti a sebevyjádření. Pomáhá překonávat problémy s vyjádřením svých myšlenek a citů. Snižuje přecitlivělost vůči svému okolí. Pomáhá rozvíjet pozitivní postoje, nahlížet optimisticky do budoucnosti. Posiluje koncentraci a dodává mysli nové síly. Pomáhá při překonávání obav, depresí a fobií. Nastoluje pocit vnitřního klidu. Překonává strach z odpovědnosti a zastavuje projevy vzteku. Pomáhá ovládat emoce a najít citovou rovnováhu. Pomáhá obnovit osobní vnitřní sílu koncentrovanou v bodu hara.

Hematit

Hematit je kámen vysoké hustoty, skutečně hutná substance a je zvláště účinný jako uzemňovač, který uvádí do rovnováhy tělo, mysl a ducha. Jedná se o ochranný kámen, který chrání auru před negativními energiemi. Pomáhá při překonávání kouření, přejídání se a jiných typů nestřídmosti. Dodává větší vůli k životu, zvyšuje sebevědomí, odstraňuje omezení, které si člověk sám stanovil. Na fyzické úrovni je hematit spojen s krví, posiluje tvorbu krve a oběhové systémy. Podporuje činnost ledvin, kde se krev čistí. Je energetickým nositelem jangové energie.

Ruční výroba z borosilikátového skla

Sklo je svou tetraedrickou strukturou velmi blízké struktuře krystalů a vody. Je to ideální materiál k harmonizaci vody. Poháry jsou vyráběny speciální technikou ručního tvarování nad sklářskými kahany, která má v Čechách dlouhou tradici a zručnost českých sklářů je světově proslulá. Vkládání kamenů i celá technologie od počátku až po poslední krok k dokončení poháru je precizní ruční prací a díky tomu je každý pohár jedinečným originálem.


Možnost využití

Primárně je pohár určena k zajištění každodenního pitného režimu, a k tomu je nejvhodnější kvalitní čistá voda v dostatečném množství. Podle  testování automatickou kresbou stačí k úpravě vody několik minut pobytu v poháru. Senzoricky je voda z poháru vnímána jako jemnější, nasládlejší a hladce klouzající do těla. Delší čas působení poháru na nalitou vodu zvyšuje energetizaci. Pohár lze používat,stejně jako karafy k energetické úpravě džusů,iontových roztoků,ledových čajů,slazených vod,… Sklovina poháru odolává i vysokým teplotám, lze jej tedy použít na přípravu kávy nebo čaje.

 

Fotografie produktů jsou ilustrativní, každý produkt je svým vzhledem originál a liší se v drobných detailech.


Návod k používání poháru ViaHuman
• před prvním použitím pohár vypláchněte vodou
• nevkládejte pohár do myčky a v žádném případě do  mikrovlnné trouby !!
• nepokládejte pohár na horkou plotnu, nevystavujte pohár do kontaktu s plamenem
• voda je energetizována již po  několika minutách po nalití do poháru
• pohár je určen k harmonizaci pitné vody, upozorňujeme, že teplá voda z bojleru není považována za pitnou!
• pohár lze použít pro harmonizaci všech nápojů, které obsahují vodu – džusů, smoothies, ledových čajů, ale také piva nebo vína.
• vzhled poháru se odlišuje v drobných detailech, každý pohár je jedinečným originálem.


Hmotnost´:  0.65 kg

Rozměry:  11 × 11 × 15 cm

 

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: viahuman, harmonizace, harmonizacni pohar, voda, harmonizace vody, pohar, dárek, královský

Diskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek