ViaHuman POHÁR LEDOVÝ 0,3L

ViaHuman POHÁR LEDOVÝ 0,3L
ViaHuman POHÁR LEDOVÝ 0,3L
Výrobce: ViaHuman
Kód produktu: VHP4
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 2 490,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Tento pohár je určen pro energetizaci a harmonizaci vody a jiných tekutin,které ji obsahují.Je to taková harmonizační karafa v menším.

Spojuje několik prvků, u kterých víme, že vodu dokáží  pozitivně ovlivnit. V první řadě je to působení Fibonacciho posloupnosti neboli Zlatého řezu, dále vliv minerálů  a symbolu.

Kombinací všech prvků jsme dosáhli toho, že pohár je nejen  účinným prostředkem  pro harmonizaci vody, ale také krásným designovým doplňkem.

Proč vlastně používat pohár  ViaHuman?

Voda  má schopnost měnit strukturní uspořádání svých molekul – tkz. klastrů a do těchto uspořádání ukládat informace. Paměť vody, názorně popsal svou prací japonský vizionář Masaru Emoto.U ledových krystalů Masaru Emota je vidět obrovský rozdíl  u vody z řádu v porovnání s vodou z přírodních zdrojů. Změny, které voda prodělá,než se dostane k naší vodovodní baterii jsou zarážející, přestože je vlastně také původně čerpána z přírodního zdroje. Působení přírody jistě nelze nikdy zcela nahradit. Harmonizací rozumíme procesy, které mají za cíl přiblížit energetickou hodnotu a strukturu vody z řádu na úroveň přírodní pramenité vody. Smyslem našeho poháru je vodu ochránit a obnovit její energii ji tak, aby byla dobře přijímána buňkami živých organismů. Informační a energetická kvalita běžné kohoutkové vody se během několika minut v poháru zregeneruje a harmonizuje.

Čím pohár ovlivňuje strukturu vody?

V  poháru jsou sladěny dva základní prvky ovlivňující vodu

 1. Je to vnitřní kaskádovitý tvar poháru, který je navržen v souladu s Fibonacciho posloupností
 2. Je to působení polodrahokamů

Zlatý řez neboli  Fibbonacciho posloupnost

Fibonacciho posloupností  se řídí uspořádání a sklon listů rostlin, semen slunečnic, šišek jehličnanů, rohů zvířat, ulit plžů nebo plodu ananasu. Je to zákonitost, která je v souladu se základy stavební geometrie živých organismů. Voda tuto informaci do sebe načítá pobytem v poháru.Tvar poháru ViaHuman je jedinečný. Jedná se vlastně o dvě sklenice v jednom. Všechny vzájemné poměry  jednotlivých stupňovitých částí vnitřního tvaru  vycházení z číselné řady Fibonacciho posloupnosti. Poměr následných čísel této posloupnosti je roven zlatému řezu Pohár je tedy  dvouplášťový, kdy vnitřní kaskádovitý tvar je energetizační a venkovní navržený tak, aby příjemně „seděl“ do ruky.

Jak jsou sestaveny kameny v poháru

Základem prvkem energetizace  jsou krystaly základních sedmi čaker umístěné v jeho spodní části.Ve středu je pak krystal křišťálu. Křišťál je univerzálním léčebným minerálem a mimo jiných pozitivních vlivů působí jako usměrňovač a zesilovač energie. V kruhu kolem křišťálu jsou rozmístěny minerály,které symbolizují a posilují sedm základních čaker. 1.jaspis 2.Karneol 3. tygří oko 4.avanturín 5-tyrkys 6. sodalit 7.ametyst. V dolní části poháru je umístěn harmonizační symbol – protínající se ležaté osmičky v kruhu . Kde ležatá osmička vyjadřuje  nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii. Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti a zároveň zobrazuje Slunce – zdroj životní energie. 

Ruční výroba z borosilikátového skla

Sklo je svou tetraedrickou strukturou velmi blízké struktuře krystalů a vody. Je to ideální materiál k harmonizaci vody. Poháry jsou vyráběny v Čechách ručním tvarováním. Zručnost českých sklářů je světově proslulá a energie lidského faktoru je další přidanou hodnotou k  účinnosti poháru. Zakomponování všech použitých  materiálů do tvaru poháru je precizní ruční prací a díky tomu je každý pohár jedinečným originálem.

Možnost využití

Primárně je pohár určena k zajištění každodenního pitného režimu, a k tomu je nejvhodnější kvalitní čistá voda v dostatečném množství. Podle testování automatickou kresbou stačí k úpravě vody 10 minut pobytu v poháru. Delší čas působení poháru na nalitou vodu zvyšuje energetizaci.

Pohár lze použít k energetické úpravě džusů,iotových roztoků,ledových čajů,smoothies,slazených vod,…

Použitá sklovina je tepelně odolná a tak lze pohár využít na přípravu čaje,kávy.Je praktické,že díky  tepelné izolaci lze držet pohár za spodní část bez hrozby popálení.

Filtrování a harmonizace

Doporučujeme používat na úpravu kohoutkové vody k pití kombinaci filtračního systému a poháru. Přefiltrovaná voda je zbavena nežádoucích složek,ale stále jí schází životní vitální energie – není harmonizovaná.

 

Návod k používání poháru ViaHuman orgon

 • před prvním použitím pohár vypláchněte vodou
 • nevkládejte pohár do myčky a v žádném případě do  mikrovlnné trouby !!
 • nepokládejte pohár s  na horkou plotnu, nevystavujte pohár do kontaktu s plamenem
 • voda je energetizována již po několika minutách po nalití do poháru
 • pohár je určen k harmonizaci pitné vody, upozorňujeme, že teplá voda z bojleru není považována za pitnou!
 • pohár lze použít pro harmonizaci všech nápojů, které obsahují vodu – džusů,  smoothies, ledových čajů, ale také  piva nebo jako dekantér na víno.
 • vzhled poháru se odlišuje v drobných detailech , každý pohár je jedinečným originálem

Návod k používání poháru ViaHuman orgon

 • před prvním použitím pohár vypláchněte vodou
 • nevkládejte pohár do myčky a v žádném případě do  mikrovlnné trouby !!
 • nepokládejte pohár s  na horkou plotnu, nevystavujte pohár do kontaktu s plamenem
 • voda je energetizována již po 10.minutách po nalití do poháruy
 • pohár je určen k harmonizaci pitné vody, upozorňujeme, že teplá voda z bojleru není považována za pitnou!
 • energetizace vody  probíhá do teploty cca 41°C při vyšší teplotě se harmonizující informace ztrácí
 • pohár lze použít pro harmonizaci všech nápojů, které obsahují vodu – džusů,  smoothies, ledových čajů, ale také  piva nebo jako dekantér na víno.
 • vzhled opoháru se odlišuje v drobných detailech , každý pohár je jedinečným originálem
Hmotnost 0.5 kg
Rozměry 11 x 11 x 15 cm

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: viahuman, harmonizace, harmonizacni pohar, voda, harmonizace vody, pohar, led, ledový

Diskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek