Meditace (nové vydání) Sri Chinmoy

Meditace (nové vydání) Sri Chinmoy
Výrobce: Madal Bal
Kód produktu: 450520
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 249,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Praktická a jasně srozumitelná kniha pro začátečníky i pokročilé. Obsahuje řadu koncentračních a meditačních cvičení a dále odpovědi na mnoho otázek o meditaci. Již páté vydání!

S jednoduchostí a srozumitelností, které jsou charakteristickým znakem knih Sri Chinmoye, vás tato kniha provede od začátečnické úrovně koncentrace až po pokročilá cvičení kontemplace. Každá kapitola navíc obsahuje zvláštní oddíl otázek a odpovědí.

Mezi jinými zde najdete témata:

  • Meditační cvičení, která zvládne každý
  • Jak objevit své nejhlubší já
  • Jak získat sílu koncentrace
  • Vztah mezi modlitbou a meditací
  • Jak získat a především udržet si mír mysli
  • Jak překonat negativní emoce, jako je zloba a strach
  • Probuzení srdečního centra a objevení síly duše

Říkáme o někom, že je praktický, když ve svém vnějším životě dělá správné věci ve správnou chvíli. Myslí a jedná určitým způsobem tak, aby jej druzí neoklamali a jeho vnější život plynul hladce. Ale nehledě na to, jak chytří, jak upřímní a jak uvědomělí jsme, jsou chvíle, kdy jsme ve vnějším životě ztraceni. Nevíme, co říci. Nevíme, co udělat. Nevíme, jak se zachovat. Přestože říkáme a děláme správnou věc, všechno se vyvíjí špatně. Nevíme, jak se vyrovnat se svou vnější existencí, nedokážeme zvládnout svůj život. Upřímně chceme něco udělat nebo se něčím stát, ale nejde nám to.

OTÁZKA: Můžeme si pomocí každodenní meditace odpovědět na své vlastní otázky? Pokud ano, jak můžeme poznat, zda odpověď skutečně přišla ze srdce nebo z duše, a ne z mysli?

ODPOVĚĎ: Jakákoli otázka, kterou máte, může být zodpovězena během vaší meditace nebo na jejím konci. Půjdete-li hluboko dovnitř, nepochybně dostanete odpověď. Když však získáte odpověď, musíte určit, zda přichází z duše, nebo z mysli. Přichází-li ze srdce či z duše, budete mít pocit úlevy a míru. Nebudou přicházet žádné protichůdné myšlenky, aby odpověď popřely. Pokud však odpověď není ze srdce či z duše, do popředí vyjde mysl a popře myšlenku, kterou jste přijali.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaDiskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek