Naše akce

Vliv vůní na paměť a soustředění

Vůně bylin a květin se již od pradávna využívají pro své účinky jak na fyzickou úroveň, tak na naše emoce, chování a nálady.
Datum 21.06.2024
Více

Porozumění třem dóšám Váta, Pitta, Kapha

Na zemi existují tři řídící zákony neboli dóši - Váta, Pitta a Kapha. Váta: zákon pohybu, řídí růst a zánik přírody. Pitta: zákon přeměny, řídí tvorbu a ničení přírody. Kapha: zákon udržitelnosti, řídí sílu a stabilitu přírody.
Datum 21.06.2024
Více

Terapeutické vlastnosti a přínosy růžového oleje

Bulharský růžový olej je jedním ze symbolů Bulharska a je známý po celém světě. Růžový olej je známý již od starověku pro své zklidňující, protizánětlivé, omlazující a vyživující účinky.
Datum 21.06.2024
Více

Esenciální olej z levandule

Levandule je již od starověku velmi ceněnou aromatickou rostlinou a levandulový olej patří mezi nejpoužívanější éterické oleje v aromaterapii, kosmetice a parfumerii.
Datum 21.06.2024
Více

Esenciální olej z máty peprné

Oživte své smysly a pohodu pomocí esenciálního oleje z máty peprné
Datum 21.06.2024
Více

100% přírodní domácí masky 4: Regulace mastnoty pleti

V sérii domácích masek se zcela přírodními ingrediencemi vám nabízíme recepty na regulaci mastnoty. Pomáhají přirozeně obnovit a vyrovnat pleť při problémových stavech, jako je nadměrná tvorba kožního mazu a velké póry.
Datum 13.06.2024
Více

100% přírodní domácí masky 3 Zesvětlení pigmentací

Zesvětlující masky pro odstranění pigmentových skvrn a vyrovnání tónu pleti obličeje
Datum 13.06.2024
Více

100% přírodní domácí masky 2: Zklidnění pro červenou a citlivou

Vybrané masky zklidňují zarudnutí a pomáhají zmírnit stav kuperózní pleti. To je možné díky aktivnímu působení těch nejjemnějších a nejšetrnějších přírodních složek v nich obsažených - bez umělých aromat, syntetických přísad a konzervačních látek
Datum 13.06.2024
Více

100% přírodní domácí masky: Výživa suché a ochablé pleti

Nabízíme vám nápady na vyživující a zklidňující pleťové kosmetické masky. Můžete si je snadno připravit doma ze 100% přírodních ingrediencí - bez škodlivých konzervantů a syntetických látek. Domácí masky jsou zcela ekologickou volbou
Datum 13.06.2024
Více

Jarní luxusní péče

Ájurvédská medicína nám nabízí cenné rady a praktiky, jak využít tento čas k obnovení rovnováhy, vitalizaci a posílení naší životní síly. Pojďme společně objevit, co nám ájurvéda doporučuje dělat na jaře, abychom si udrželi luxusní zdraví a vitalitu.
Datum 13.06.2024
Více

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek