Ájurvéda, Kumudini Shoba

Ájurvéda, Kumudini Shoba
Výrobce: Madal Bal
Kód produktu: 450550
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 179,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

 Kniha "Ájurvéda: dávná moudrost - moderní život" poskytuje porozumění a vhled do dávného indického léčebného systému ájurvédy. Ukazuje nám jak jsou její principy použitelné pro lidstvo dnes stejně jako před tisíci lety. Uvnitř knihy budete schopni odhalit svou vlastní ájurvédskou konstituci a naučit se jak žít svůj život v harmonii se svou vlastní přirozeností. 

Tato kniha nám dovoluje nahlédnout do starodávného indického systému lékařství a ukazuje nám, jak jsou tyto principy pro dnešního člověka právě tak důležité, jako byly důležité před tisíci lety. Dozvíte se, jak zjistit svou konstituci, a pochopíte, jak žít v harmonii se svou vlastní povahou.

Uvnitř najdete: Lidské vědomí, Zákonitosti přírody, Teorie dóši, Naše lidská podstata a konstituce, Výživa, Smyslové vnímaní a péče o sebe, Společné soužití.

Abychom porozuměli, jak pracuje energie těla, mysli a vitálna, musíme nejdříve porozumět poli kosmické energie, která získává podobu univerzálních zákonů spojujících nás s přírodou.
Moudří rišiové tyto znalosti zjednodušili, aby nám pomohli porozumět základním bioenergetickým zákonům řídícím přírodní svět. Rišiové nazývali tyto zákony dóši, což znamená, že jsou předmětem změny. Svět přírody se věčně mění, ale v chaosu existuje řád. Znalost dóš nám proto umožní porozumět přírodnímu světu a tomu, jak nás ovlivňuje a působí na nás.

Existují tři řídící zákony neboli dóši:
VÁTA – znamená nadšení a pohyb
PITTA – znamená zahřívání a přeměnu
KAPHA – znamená objetí a udržování

Kumudini Shoba, M. Sc., je ájurvédská lékařka a vynikající bylinkářka. Pochází ze Srí Lanky z rodiny, která se po generace věnuje tradiční ájurvédě. Získala akademické tituly jak v oboru západních přírodních věd, tak ájurvédy. Tato uznávaná odbornice a nadaná učitelka předává starověkou moudrost ájurvédy a západního bylinkářství s hlubokým porozuměním lidské psychiky a duchovního vývoje. Žije a vyučuje v Seattlu ve státě Washington v USA. 

"Krásný a praktický úvod do starodávného umění ájurvédy pro moderní dobu. Naučte se poznat svou konstituci a žít v rovnováze s pomocí jednoduchých změn životního stylu. Výborná kniha pro každého, kdo si přeje dlouhý život, vitalitu a zdraví." - Arnie Lade (Victoria, Canada)spoluautorka, s Dr. Robertem Svobodou, knihy Tao & Dharma: Chinese Medicine and Ayurveda (Lotus Press, Twin Lakes, 1995).

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: ajurveda, kniha, ajurvedska, kumudini, shoba

Diskuze k produktu ()

www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek