Zvonkohry KOSHI

Zvonkohry Koshi, nebo také jak se jim říká Nebeské zvonečky Koshi jsou naprosto jedinečné nástroje, vydávající jemné a harmonizující zvuky. Jsou známy tím, že jejich zvuky jsou nesmírně blahodárné a působivé a používají se proto velmi často také jako uklidňující či regenerující prostředek.

Koshi zvonkohra je nejen zvonkohra, ale i hudební nástroj nabízející 4 melodie rezonující s vibracemi čtyř elementů: OHNĚZEMĚVODYVZDUCHU. Uvnitř každé zvonkohry je 8 tónů naladěných tak, že ve vzájemné hře vytvářejí radostnou, klidnou a příjemnou atmosféru. Nástojem můžete hrát sami a nebo dovolit větru aby Vás překvapil neočekávanou melodií. 

Historie výroby zvonkoher Koshi         

Tvůrcem Koshi zvonkohry je francouzský umělec Kabír. Jeho první zvonkohry, prodávané pod názvem “Shanti” ( v překladu “mír” ), mu poskytly více než 20ti letou zkušenost a úspěch. V roce 2009 výroba Shanti zvonkoher přestává a umělec hledá nové způsoby jak vylepšit svůj nástroj. 

Vybírá rezonanční tubu bambusové dýhy, materiálu známého pro svou akustickou kvalitu. Do tuby usazuje osm různě dlouhých kovových tyček. Tato jedinečná kombinace kovu a bambusového dřeva poskytuje bohatší melodii. Melodie zvonkohry Koshi jemně, lehce, a hluboce prostupuje prostor v kterém hraje.

Zvonkohry Koshi můžete držet v ruce a hrát na ně, můžete je zavěsit do prostoru, kde se lehce rozeznívají v proudu vzduchu. Nejkrásnějšího účinku dosáhnete při hře ve skupině na všechny čtyři Koshi, ale i jednotlivé dosáhnout mimořádných výsledků na psychiku člověka. V našem obchodě jsou velmi často obklopovány malými dětmi, které jsou jejich zvukem zcela uchváceny. 

Jelikož se zvonkohry vyrábí ve francouzských Pyrenejích a jde o ruční práci, doba dodání může trvat 1-3 měsíce. Pokud jsou zvonkohry skladem, expedujeme do druhého dne.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zvonkohra Koshi OHEŇ (G B D G B D G A)
Zvonkohra Koshi OHEŇ Koshi jsou vyráběny ve francouzských Pyrenejích jako výsledek mnoha let úsil..
1 250,00 Kč
Na skladě
Zvonkohra Koshi VODA (A D F G A D F A)
Zvonkohra Koshi VODA - dostupné v lednu 2021, můžete si předobjednat Koshi jsou vyráběny ve franc..
1 250,00 Kč
Na skladě
1 recenzí
Zvonkohra Koshi VZDUCH (A C E A B C E B)
Koshi jsou vyráběny ve francouzských Pyrenejích jako výsledek mnoha let úsilí a jemného sofistikovan..
1 250,00 Kč
Na skladě
Zvonkohra Koshi ZEMĚ (G C E F G C E G)
Koshi jsou vyráběny ve francouzských Pyrenejích jako výsledek mnoha let úsilí a jemného sofistikovan..
1 250,00 Kč
Na skladě
www.akka-ajurveda.cz |  Copyright © AKKA Ajurveda - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek